Domy drewniane w technologii szkieletowej  

Domy drewniane w technologii szkieletowejProdukowane przez nas domy z drewna wykonujemy w dwóch technologiach. W tym wpisie chcielibyśmy przybliżyć budowę domu drewnianego w technologii szkieletowej.
Kioski handlowe  

Kioski handloweJeżeli planujesz otworzyć działalność gospodarczą opartą na sprzedaży koniecznym okaże się posiadanie miejsca, w którym będzie mogła odbywać się transakcja sprzedaży. Z pomocą przychodzą dostępne w asortymencie naszego sklepu pawilony handlowe
Drewniane domy letniskowe  

Drewniane domy letniskoweWiele osób powoli zaczyna przytłaczać miejski tumult i hałas. Jak się okazuje ratunek jest bardzo prosty i nie taki drogi jak mogłoby się wydawać.
Drewniane altany ogrodowe  

Drewniane altany ogrodoweAltana jest elementem architektonicznym coraz częściej zdobiącym polskie ogrody. Na rynku dostępne są przeróżne rozmiary oraz kształty konstrukcji poczynając od standardowych w kształcie owalu, do skomplikowanych, wręcz artystycznych brył.
Dom z drewna a jego trwałość  

Dom z drewna a jego trwałośćDrewno jako materiał konstrukcyjny do budowy domów było wykorzystywane przez wiele lat. W latach 90 tych XX wieku pojawiły się na naszym rynku domy kanadyjskie (popularnie „kanadyjki”).
Koszty budowy domu z drewna  

Koszty budowy domu z drewnaCzęsto podnoszoną kwestią przez Inwestorów jest koszt budowy domu z drewna. Nietrudno się domyślić że oczekują oni jak najtańszej oferty cenowej ze strony wykonawcy
Potencjał drewna  

Potencjał drewnaDomy z drewna to połączenie naturalnego piękna z nowoczesnym stylem aranżacyjnym. Coraz częściej decydują się na nie inwestorzy którzy doceniają niepowtarzalną atmosferę panującą w ich wnętrzach.


Czas budowy domu z drewna  

Czas budowy domu z drewnaJedną z zalet budownictwa opartego na drewnianej konstrukcji szkieletowej jest czas realizacji inwestycji. To również jeden z głównych elementów decydujących o niższych kosztach budowy domu drewnianego w stosunku do domu wykonanego w tradycji.


Domy z drewna - domy pokoleń  

Domy z drewna - domy pokoleńDomy wykonane z drewna są świetną alternatywą dla tradycyjnego budownictwa opartego o elementy murowane. Również od dłuższego czasu notuje się coraz większe zainteresowanie inwestorów indywidualnych budową własnego domu wykonanego techniką szkieletową.


Domy drewniane z bali  

Domy drewniane z baliDomy z bali zdążyły już się na dobre zadomowić na rodzimym rynku budowlanym. Najlepszym tego dowodem są liczne zapytania od przyszłych inwestorów zainteresowanych budową domu mieszkalnego całorocznego lub letniskowego. Technologia budowy domu z bala to doskonały wybór dla osób ceniących sobie połączenie nowych technologi z pięknem naturalnego drewna.