You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Aktualności

DomHurt — producent domów z drewna — Świadectwo energetyczne

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku to dokument określający poziom zapotrzebowania na energię danego obiektu, związany z jego ogrzewaniem, wentylacją, przygotowaniem ciepłej wody użytkowej, chłodzeniem oraz oświetleniem w przypadku budynków niemieszkalnych. Certyfikat zawiera również informacje na temat źródeł wykorzystywanej energii i poziomu emisji dwutlenku węgla przez budynek.

Domy drewniane z bali

Domy z bali zdążyły już się na dobre zadomowić na rodzimym rynku budowlanym. Najlepszym tego dowodem są liczne zapytania od przyszłych inwestorów zainteresowanych budową domu mieszkalnego całorocznego lub letniskowego. Technologia budowy domu z bala to doskonały wybór dla osób ceniących sobie połączenie nowych technologi z pięknem naturalnego drewna.

Domy z drewna - domy pokoleń

Domy wykonane z drewna są świetną alternatywą dla tradycyjnego budownictwa opartego o elementy murowane. Również od dłuższego czasu notuje się coraz większe zainteresowanie inwestorów indywidualnych budową własnego domu wykonanego techniką szkieletową.

Czas budowy domu z drewna

Jedną z zalet budownictwa opartego na drewnianej konstrukcji szkieletowej jest czas realizacji inwestycji. To również jeden z głównych elementów decydujących o niższych kosztach budowy domu drewnianego w stosunku do domu wykonanego w tradycji.

Potencjał drewna

Domy z drewna to połączenie naturalnego piękna z nowoczesnym stylem aranżacyjnym. Coraz częściej decydują się na nie inwestorzy którzy doceniają niepowtarzalną atmosferę panującą w ich wnętrzach.