Kioski handlowe

Wykonujemy drewniane pawilony handlowe o solidnej konstrukcji, z ociepleniem, instalacją elektryczną i w pełnym wykończeniu wewnątrz. Są dobrze zabezpieczone przed wilgocią, szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, impregnowane preparatami przeciwgrzybiczymi oraz przeciwogniowymi. Proponujemy je w wersji ze stałym lub uchylnym oknem wystawowym. W zależności od rodzaju ich powierzchnia osiąga od 11 m2 do 50 m2, więc można zakupić odpowiadające własnym potrzebom i rodzajowi prowadzonej działalności.

Kioski handlowe drewniane produkujemy wyłącznie z wyselekcjonowanego, surowego, dobrze wysuszonego drewna, co zapewnia im wieloletnią trwałość. Dostępne są w zestawach do samodzielnego montażu (do produktu dołączona jest instrukcja objaśniająca kolejne kroki postępowania). Niemniej jednak, za dodatkową opłatą, związane z tym prace może wykonać nasza ekipa budowlana. Jedyne, co klient musi zrobić, to wyrazić chęć skorzystania z usługi i przygotować wcześniej podłoże, na którym zostanie posadzony obiekt. Co ważne, pawilony da się łatwo zdemontować, a więc razie potrzeby przenieść w inne miejsce.

Za sprawą precyzyjnego wykończenia każdego z elementów oraz zastosowania łączenia pióro-wpust wszystkie części konstrukcyjne idealnie do siebie dolegają, tworząc szczelną, stabilną budowlę. Domki nadają się do wykorzystania jako obiekty handlowe, stoiska na targach, wystawach lub jarmarkach. Po wprowadzeniu do nich kilku modyfikacji mogą też służyć za całoroczne domki ogrodowe.

Kioski handlowe
Kioski handlowe

Firma P.P.H.U. "DOM-HURT" oferuje pawilony na typowo handlową działalność całoroczną. Po niewielkich zmianach mogą one służyć jako wygodne i przestronne całoroczne domki ogrodowe.