You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kioski handlowe

Kioski handlowe

Jeżeli planujesz otworzyć działalność gospodarczą opartą na sprzedaży koniecznym okaże się posiadanie miejsca, w którym będzie mogła odbywać się transakcja sprzedaży. Z pomocą przychodzą dostępne w asortymencie naszego sklepu kioski handlowe. Nasze kioski znakomicie sprawdzą się wielu biznesach. Nadadzą się do wykorzystania nie tylko jako obiekty handlowe, ale również jako stoiska na jarmarkach, czy wystawach. Ponadto kiosk po zaledwie paru modyfikacjach stanie się całorocznym domkiem ogrodowym.

Drewniane kioski handlowe - dlaczego warto ?

Wiemy jak ważny jest komfort - właśnie dlatego nasze kioski są niesamowicie przestronne i wygodne. Dodatkowo ocieplenie wełną mineralną sprawi, że będą równie przyjemne w użytku niezależnie od panującej pory roku. Pozwolą zachować kojący chłód w upalne dni, jak i ciepło w mroźne zimy. Wyselekcjonowane surowe, odpowiednio wysuszone drewno zapewni trwałość na wiele lat. W przypadku, gdy biznes musi być mobilny pomocna będzie konstrukcja umożliwiająca łatwy i szybki demontaż. Takie rozwiązanie zostało zastosowane w każdym z wariantów kiosku. Ponadto wszystkie elementy zostały precyzyjnie wykończone, co zapewnia szczelną oraz stabilną budowlę. Jednak największą zaletą jest piękny tradycyjny wygląd. Naturalne drewno będzie dużo ładniejszą i klimatyczną opcją, która wyróżni się na tle oklepanych stalowych konstrukcji. Jednym słowem zapewni powiew świeżości i piękna natury w mieście. To właśnie te cechy sprawią, że altana handlowa stanie się niezwykle przyjaznym miejscem, które przyciągnie do siebie wielu klientów.

Koszt drewnianego kiosku handlowego

W swojej ofercie mamy do wyboru dużo opcji pawilonów, aby każdy klient mógł wybrać odpowiedni dla siebie. Koszty kiosku handlowego będą zależne od tego jaki wariant zdecydujemy się wybrać. Możemy przebierać w różnych rozmiarach (już od 11 m2) oraz rodzajach elewacji (wykończoną pcv lub drewnem) kiosków handlowych.