You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Drewniane domy letniskowe

Drewniane domy letniskowe

Wiele osób powoli zaczyna przytłaczać miejski tumult i hałas. Jak się okazuje ratunek jest bardzo prosty i nie taki drogi jak mogłoby się wydawać. Rozwiązaniem jest postawienie własnego domku letniskowego w zaciszu na wiejskiej działce, aby móc co jakiś czas się w nim zresetować i odpocząć. Obiekty te łączą możliwość relaksu z dogodnym mieszkaniem, nawet przez dłuższy czas.

Wybór domu letniskowego

Kierując się wyborem oferty budowy domu letniskowego najważniejszym kryterium jest jakość drewna. Drewno musi mieć odpowiednią wilgotność i być odpowiednio zaimpregnowane środkami przeciwgrzybicznymi oraz przeciwogniowymi. Impregnacja ciśnieniowa skutecznie ochroni konstrukcję domu przed wpływem warunków atmosferycznych. Tylko taki materiał da nam gwarancję zachowania trwałości przez cały okres użytkowania. Warto zadbać także, żeby nasz domek posiadał izolację wykonaną wełną mineralną, która znakomicie sprawdzi się w chłodne zimy i upalne lata.

Tani domek rekreacyjny

Dla osób posiadających ograniczonym budżetem, a marzących o własnym miejscu relaksu istnieje co najmniej kilka tańszych opcji. Przykładowo, dostępny w naszej ofercie domek rekreacyjny „KOS” o powierzchni 17 m2, z zadaszonym tarasem. Na parterze znajdziemy w nim najważniejsze pomieszczenia potrzebne do codziennego użytkowania. Domek jest dostępny w kilku wersjach wykończenia, różniących się ociepleniem ścian oraz rodzajem pokrycia dachowego.

Miejsce dla całej rodziny

Takie kryterium spełnia np. domek letniskowy „Bratek” oferowany wariancie 50 m2 i niecałych 76 m2. Jest to już większa inwestycja, wymagająca wykonania fundamentu oraz odpowiednio większej działki. Dom może zostać wykonany w wersji ocieplonej jak również bez ocieplenia. Inwestor może również zlecić nam wykonanie wielu dodatków jak np. solidniejszego docieplenia, okiennic pod okna, dobudowy tarasu czy malowania zewnętrznego. Także w tym wypadku możemy wybrać pokrycie dachowe w postaci papy, onduliny lub blacho dachówki.